Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı genişliğinde kültürü ve tarihi zenginliğini de ortamında bulunduran görkemli tek kent olması sebebiyle sağlam fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle genişlik kandırıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları deniz üzerinden gezerek işaret doğru şekilde turumuzdan istenilen alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel tek atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile okşayıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli ancak ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız sayesinde hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler amacıyla sunarak sizlere kaliteli sadece hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, siteyi incele nişan, çalışma yemeği, iftar organizasyonu ve veladet haset kutlamaları gibi sağlam çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret okşayıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak şiddetli çağ nakletmek göre ideal sadece etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul maksadıyla vazgeçilmez bir kez etkinliktir. Yurtdışından veya şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye yapmak sizler amacıyla arkadaşlarınızın gözünde eksiksiz bir intiba bırakacaktır. Harika müşterek deneyim ile adamakıllı İstanbul’u en esen şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte artık organizasyonlar çok henüz alımlı okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her muhtelif isteğinize nazaran düğün, nişan, ustalık yemeği, iftar organizasyonu, veladet günü organizasyonu ve yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak kiralanan gösteriş kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız genişlik doğru şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam sadece sıra geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama mesaj bırakın hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sebebiyle genişlik bol şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu müessiriyet gününe derecede hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *